Aukcja Sztuki Dawnej - 11.06.2017 - Informacje

AUKCJA MALARSTWA - 11 06 2017

Informacje o aukcji
Złóż zlecenie/zarejestruj się na aukcję

Leon Wyczółkowski | <i>IRYSY, 1916</i> | akwarela, ołówek, papier | 63 x 49.5 cm
1. Leon Wyczółkowski
IRYSY, 1916
akwarela, ołówek, papier,
est.: 30 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 25 000 PLN

Władysław Skoczylas | <i>WENECJA. SANTA MARIA DELLA SALUTE, 1909</i> | akwarela, papier | 23.7 x 34 cm
2. Władysław Skoczylas
WENECJA. SANTA MARIA DELLA...
akwarela, papier,
est.: 5 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN

Julian Fałat | <i>PANI Z CZERWONYM KOLCZYKIEM, przed 1900</i> | akwarela, papier | 26.4 x 16.2 cm
3. Julian Fałat
akwarela, papier,
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 18 000 PLN

Józef Chełmoński | <i>ZACHÓD SŁOŃCA NAD JEZIOREM ŚWITEŹ, 1898</i> | akwarela, karton naklejony na tekturę | 17 x 32 cm
4. Józef Chełmoński
ZACHÓD SŁOŃCA NAD JEZIOREM...
akwarela, karton naklejony na...,
est.: 12 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN

Józef Brandt | <i>PEJZAŻ Z WĘDRUJĄCĄ KOBIETĄ, ok. 1870</i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 23 x 31.5 cm
5. Józef Brandt
olej, płótno naklejone na...,
est.: 45 000 - 65 000 PLN
wywoławcza: 38 000 PLN

Julian Fałat | <i>RUDOWŁOSA.PORTRET KOBIETY NA TLE PEJZAŻU,ok.1900</i> | akwarela, gwasz, ołówek, karton | 77 x 60.5 cm
6. Julian Fałat
akwarela, gwasz, ołówek,...,
est.: 45 000 - 70 000 PLN
wywoławcza: 38 000 PLN

Zofia Stankiewicz | <i>STAW, ok. 1900</i> | olej, płótno | 35 x 47 cm
7. Zofia Stankiewicz
STAW, OK. 1900
olej, płótno,
est.: 8 000 - 16 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN

Stanisław Żukowski | <i>LIPIEC, ok. 1938</i> | olej, płótno | 55.3 x 62.6 cm
8. Stanisław Żukowski
LIPIEC, OK. 1938
olej, płótno,
est.: 50 000 - 70 000 PLN
wywoławcza: 45 000 PLN

Aleksander Gierymski | <i>PEJZAŻ WŁOSKI, 1899-1900</i> | olej, płótno naklejone na tekturę | 21.2 x 40.5 cm
9. Aleksander Gierymski
PEJZAŻ WŁOSKI, 1899-1900
olej, płótno naklejone na...,
est.: 250 000 - 350 000 PLN
wywoławcza: 200 000 PLN

Jan Matejko | <i>ZYGMUNT AUGUST PRZED PORTRETEM RADZIWIŁŁÓWNY</i> | ołówek, papier | 25.8 x 22 cm
10. Jan Matejko
ZYGMUNT AUGUST PRZED...
ołówek, papier,
est.: 15 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 10 000 PLN

Jan Matejko | <i>ADELAJDA KSIĘŻNICZKA HESKA, 1865</i> | ołówek, papier | 21 x 14 cm
11. Jan Matejko
ołówek, papier,
est.: 12 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 9 000 PLN

Piotr Stachiewicz | <i>PIERWSZE JASKÓŁKI</i> | pastel, karton | 46.6 x 61.3 cm
12. Piotr Stachiewicz
PIERWSZE JASKÓŁKI
pastel, karton,
est.: 6 000 - 8 000 PLN
wywoławcza: 4 000 PLN