Aukcja Sztuki Współczesnej - 11.06.2017 - Informacje

AUKCJA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ - 11 06 2017

Informacje o aukcji
Złóż zlecenie/zarejestruj się na aukcję

Jerzy Duda Gracz | <i>MARZENIE, 1976</i> | olej, płyta pil¶niowa | 30 x 30 cm
74. Jerzy Duda Gracz
MARZENIE, 1976
olej, płyta pil¶niowa,
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 22 000 PLN

Jerzy Duda Gracz | <i>OBRAZ 1706 WIE¦ OCHOTNICA-UPADŁY ANIOŁ PRZYDROŻNY</i> | olej, płyta pil¶niowa | 31.8 x 40.5 cm
75. Jerzy Duda Gracz
OBRAZ 1706 WIE¦...
olej, płyta pil¶niowa,
est.: 30 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 25 000 PLN

Franciszek Starowieyski | <i>DLA BOGA, CZYJA NOGA…, 1975</i> | pastel, papier pakowy | 161 x 119 cm
76. Franciszek Starowieyski
DLA BOGA, CZYJA NOGA…,...
pastel, papier pakowy
est.: 55 000 - 75 000 PLN
wywoławcza: 40 000 PLN

Kazimierz Mikulski | <i>UPALNE POŁUDNIE, 1972</i> | olej, płótno | 92.5 x 73 cm
77. Kazimierz Mikulski
UPALNE POŁUDNIE, 1972
olej, płótno,
est.: 100 000 - 140 000 PLN
wywoławcza: 80 000 PLN

Jan Lebenstein | <i>REVE DE SALON (MARZENIE SALONU), 1968</i> | akwarela, pastel, tusz pióro, długopis, papier | 58.5 x 45.2 cm
78. Jan Lebenstein
REVE DE SALON (MARZENIE...
akwarela, pastel, tusz pióro,...,
est.: 14 000 - 18 000 PLN
wywoławcza: 12 000 PLN

Zdzisław Beksiński | <i>BEZ TYTUŁU, 1968</i> | heliotypia, papier | 24 x 29.8 cm
79. Zdzisław Beksiński
BEZ TYTUŁU, 1968
heliotypia, papier,
est.: 20 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 17 000 PLN

Zdzisław Beksiński | <i>OBRAZ XVI, 1969</i> | olej, płyta pil¶niowa | 123 x 60.5 cm
80. Zdzisław Beksiński
OBRAZ XVI, 1969
olej, płyta pil¶niowa,
est.: 90 000 - 120 000 PLN
wywoławcza: 80 000 PLN

Maria Anto | <i>REMONT BRAMY, 1990</i> | olej, płótno | 89.5 x 119.2 cm
81. Maria Anto
REMONT BRAMY, 1990
olej, płótno,
est.: 9 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN

Zdzisław Beksiński | <i>BEZ TYTUŁU (CZERWONA BESTIA), 1974</i> | olej, płyta pil¶niowa | 73 x 88.6 cm
82. Zdzisław Beksiński
olej, płyta pil¶niowa,
est.: 85 000 - 120 000 PLN
wywoławcza: 75 000 PLN

Alfred Lenica | <i>GNIEW PTAKA, 1976</i> | olej, płótno | 47 x 39 cm
83. Alfred Lenica
GNIEW PTAKA, 1976
olej, płótno,
wywoławcza: 12 000 PLN

Jan Tarasin | <i>Wylęgarnia przedmiotów III, 1992</i> | olej, płótno | 140 x 105 cm
84. Jan Tarasin
olej, płótno,
est.: 220 000 - 250 000 PLN
wywoławcza: 180 000 PLN

Jan Tarasin | <i>DZIEŃ I NOC, 2008</i> | olej, płótno | 100 x 73 cm
85. Jan Tarasin
DZIEŃ I NOC, 2008
olej, płótno,
est.: 120 000 - 150 000 PLN
wywoławcza: 100 000 PLN