.. na tej aukcji:
painting of Tadeusz Brzozowski

AUKCJA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ - 25 03 2018

Jerzy Duda Gracz | <i>OBRAZ 2277. CZARNOGŁOWY – PRZEBUDZENIE, 199</i> | olej, płyta pilśniowa | 82.5 x 63.5 cm
101. Jerzy Duda Gracz
OBRAZ 2277. CZARNOGŁOWY...
olej, płyta pilśniowa,
est.: 40 000 - 55 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN
Barbara  Falender  | <i>Z CYKLU GANIMEDES, 1986</i> | brąz, kamień | 30 x  cm
102. Barbara Falender
Z CYKLU GANIMEDES, 1986
brąz, kamień
est.: 20 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 16 000 PLN

Igor Mitoraj | <i>LE GREPOL, ok. 1978</i> | brąz patynowany | 30 x  cm
103. Igor Mitoraj
LE GREPOL, OK. 1978
brąz patynowany,
est.: 25 000 - 40 000 PLN
wywoławcza: 23 000 PLN
uzyskana: 35 000 PLN
Teresa Pągowska | <i>PANI BUDDA, 1994</i> | tempera, akryl, płótno | 140 x 130 cm
104. Teresa Pągowska
PANI BUDDA, 1994
tempera, akryl, płótno,
est.: 120 000 - 180 000 PLN
wywoławcza: 95 000 PLN
uzyskana: 122 000 PLN
Jan Lebenstein | <i>BALLON-BABA, 1969</i> | olej, akryl, płótno | 130 x 81 cm
105. Jan Lebenstein
BALLON-BABA, 1969
olej, akryl, płótno,
est.: 150 000 - 200 000 PLN
wywoławcza: 120 000 PLN
uzyskana: 122 000 PLN
Jan Lebenstein | <i>PARA W UŚCISKU, 1969</i> | ołówek, długopis, papier | 60 x 48 cm
106. Jan Lebenstein
PARA W UŚCISKU, 1969
ołówek, długopis, papier,
est.: 18 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 15 000 PLN

Jan Lebenstein | <i>LA COURSE PETRIFIEE, 1964</i> | olej, płótno | 81 x 130 cm
107. Jan Lebenstein
LA COURSE PETRIFIEE, 1964
olej, płótno,
est.: 100 000 - 180 000 PLN
wywoławcza: 90 000 PLN

Zdzisław Beksiński | <i>BEZ TYTUŁU, 1958</i> | pastel, kredki, karton | 100 x 67.5 cm
108. Zdzisław Beksiński
BEZ TYTUŁU, 1958
pastel, kredki, karton
est.: 25 000 - 35 000 PLN
wywoławcza: 22 000 PLN
uzyskana: 32 000 PLN
Zdzisław Beksiński | <i>BEZ TYTUŁU, 1981</i> | olej, płyta pilśniowa | 88 x 89 cm
109. Zdzisław Beksiński
BEZ TYTUŁU, 1981
olej, płyta pilśniowa,
est.: 100 000 - 140 000 PLN
wywoławcza: 80 000 PLN
uzyskana: 90 000 PLN
Zdzisław Beksiński | <i>BEZ TYTUŁU, 2001</i> | długopis, papier kremowy | 29 x 20.5 cm
110. Zdzisław Beksiński
BEZ TYTUŁU, 2001
długopis, papier kremowy,
est.: 10 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 8 000 PLN
uzyskana: 20 000 PLN
Erna Rosenstein | <i>CHORĄGIEW, 1975</i> | technika mieszana na płótnie | 60 x 80 cm
111. Erna Rosenstein
CHORĄGIEW, 1975
technika mieszana na płótnie,
est.: 60 000 - 100 000 PLN
wywoławcza: 45 000 PLN
uzyskana: 97 000 PLN
Kazimierz Mikulski | <i>IGRASZKI TRZECIEGO STOPNIA, 1986</i> | olej, płótno | 92.5 x 65 cm
112. Kazimierz Mikulski
olej, płótno,
est.: 100 000 - 150 000 PLN
wywoławcza: 80 000 PLN
uzyskana: 80 000 PLN