Aukcja Sztuki Dawnej - 10.12.2017 - Informacje

AUKCJA MALARSTWA - 10 12 2017

Informacje o aukcji

Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski | <i>SPOTKANIE PRZED KARCZMĄ, ok. 1920</i> | olej, płótno | 72.5 x 97 cm
49. Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski
olej, płótno,
est.: 18 000 - 25 000 PLN
wywoławcza: 16 000 PLN
uzyskana: 24 000 PLN
Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski | <i>POWRÓT Z POLOWANIA Z ŁOSIEM, ok. 1930</i> | olej, płótno | 50.5 x 62 cm
50. Czesław (I. Zygmuntowicz) Wasilewski
olej, płótno,
est.: 8 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 24 000 PLN
Vlastimil Hofman | <i>SZCZĘŚLIWA MATKA, 1938</i> | olej, sklejka | 99 x 70 cm
51. Vlastimil Hofman
SZCZĘŚLIWA MATKA, 1938
olej, sklejka,
est.: 40 000 - 50 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN
dostępny w Galerii

Józef Pankiewicz | <i>TARG NA RYNKU KLEPARSKIM W KRAKOWIE, ok. 1930</i> | olej, tektura | 27 x 37.5 cm
52. Józef Pankiewicz
TARG NA RYNKU KLEPARSKIM W...
olej, tektura,
est.: 220 000 - 280 000 PLN
wywoławcza: 190 000 PLN
uzyskana: 280 000 PLN
Stanisław Ignacy Witkiewicz | <i>PORTRET MARY (Marii Stefanii) ROUPPERT, VI 1936</i> | pastel, papier jasnobrązowy | 63.8 x 49.3 cm
53. Stanisław Ignacy Witkiewicz
pastel, papier jasnobrązowy,
est.: 50 000 - 120 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 85 000 PLN
Stanisław Kamocki | <i>CYRK OSKARDA W ZAKOPANEM, 1935</i> | olej, tektura | 35.7 x 50.5 cm
54. Stanisław Kamocki
CYRK OSKARDA W ZAKOPANEM, 1935
olej, tektura,
est.: 8 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 7 500 PLN
Wiktor Korecki | <i>WIECZÓR W WARSZAWIE.W DESZCZOWY WIECZÓR, 1939</i> | olej, płótno | 33 x 22.2 cm
55. Wiktor Korecki
WIECZÓR W WARSZAWIE.W...
olej, płótno,
est.: 6 000 - 10 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 5 000 PLN
Stanisław Kamocki | <i>DWÓR W ZIMIE, ok. 1940</i> | olej, tektura | 36 x 50 cm
56. Stanisław Kamocki
DWÓR W ZIMIE, OK. 1940
olej, tektura,
est.: 8 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 6 000 PLN
uzyskana: 9 500 PLN
Rafał Malczewski | <i>ZIMA W MIEŚCIE, ok. 1950</i> | olej, tektura | 38 x 55.5 cm
57. Rafał Malczewski
ZIMA W MIEŚCIE, OK. 1950
olej, tektura,
est.: 10 000 - 20 000 PLN
wywoławcza: 7 000 PLN
uzyskana: 22 000 PLN
Władysław Chmieliński (Stachowicz) | <i> RYNEK W KAZIMIERZU NAD WISŁĄ</i> | olej, płótno | 25 x 35 cm
58. Władysław Chmieliński (Stachowicz)
RYNEK W KAZIMIERZU NAD WISŁĄ
olej, płótno,
est.: 8 000 - 12 000 PLN
wywoławcza: 7 000 PLN
uzyskana: 11 000 PLN
Władysław Chmieliński (Stachowicz) | <i>WAWEL W ZIMIE</i> | olej, płótno | 50.2 x 35 cm
59. Władysław Chmieliński (Stachowicz)
WAWEL W ZIMIE
olej, płótno,
est.: 8 000 - 15 000 PLN
wywoławcza: 5 000 PLN
uzyskana: 9 000 PLN
Stanisław Ignacy Witkiewicz | <i> PORTRET HELENY BIAŁYNICKIEJ-BIRULA, VIII 1930</i> | pastel, papier jasnobrązowy | 63.7 x 48 cm
60. Stanisław Ignacy Witkiewicz
PORTRET HELENY...
pastel, papier jasnobrązowy,
est.: 50 000 - 100 000 PLN
wywoławcza: 35 000 PLN
uzyskana: 76 000 PLN