Rodzaje aukcji

SZTUKA DAWNA I WSPÓŁCZESNA

W naszym Domu Aukcyjnym organizujemy kilka rodzajów aukcji – starając się by każdy klient znalazł coś dla siebie.
Warto pamiętać, że przy każdej naszej aukcji :

  • Wszystkie obiekty są sprawdzane przez naszych ekspertów – także przy aukcjach internetowych.
  • Każda aukcja poprzedzona jest (10-14 dni przed) wystawą w galerii Agry-Art na ul. Wilczej w Warszawie.
  • Wydajemy i rozsyłamy do klientów katalog zawierający opisy i zdjęcia wszystkich obiektów (z wyj. aukcji online).
  • Wszystkie obiekty prezentowane są także w Internecie na naszych stronach www.agraart.pl
  • We wszystkich aukcjach można brać udział (licytować i oglądać) także przez Internet.

 

Aukcje sztuki tradycyjnej

Klasyczne aukcje na których sprzedajemy obrazy polskie i obce z XIX i pierwszej połowy XX wieku, zarówno wielkich mistrzów jak Matejko czy Brandt, ale również popularnych twórców niemieckich czy francuskich. W ofercie można znaleźć także wyroby rzemiosła artystycznego (cukiernice, szkatuły, żardiniery) oraz rzeźby.
Każda aukcja poprzedzona jest (10-14 dni przed) wystawą w galerii Agry-Art na ul. Wilczej 55 w Warszawie oraz prezentacją wszystkich obiektów w Internecie. Dodatkowo oferta aukcyjna umieszczana jest na międzynarodowych serwisach aukcyjnych: artprice.com i liveauctioneers.com, gdzie również istnieje możliwość licytacji Live przez internet. Wszystkie obiekty ukazują się także na naszym dedykowanym serwisie w jęz. angielskim: www.agra-auctions.com.

 

Aukcje Sztuki XX Wieku

Popularnie nazywane Aukcjami Sztuki Współczesnej – sprzedajemy na nich głównie obrazy i rzeźby klasyków malarstwa współczesnego (Nowosielski, Stażewski, Fijałkowski, Tarasin itp) – ogólnie dzieła sztuki stworzone po 1945 r.
Staramy się by na tego rodzaju aukcje trafiały dzieła z najwyższej półki – takie, które były obecne na wystawach, są odnotowane w literaturze, bądź stanowią istotne osiągnięcia uznanych artystów.

 

Aukcje Internetowe

Aukcje typu on-line odbywają się zazwyczaj co miesiąc, a uczestniczyć w nich można jedynie za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Na aukcjach tych prezentujemy prace zarówno uznanych klasyków (np. serigrafie Nowosielskiego), jak i mniej znanych artystów.

Wszystkie obiekty zamieszczane w katalogach aukcji internetowych zostały uprzednio potwierdzone przez naszych ekspertów.

Zdecydowana większość obiektów ma cenę wywoławczą 100 zł.

AUKCJE WYBITNYCH DZIEŁ

zapisz się by nigdy nie żałować straconej okazji

Zgadzam sie na otrzymywanie wiadomości email i/lub sms

Email marketing powered by FreshMail