Aukcja Agra Interiors – Sztuka Dawna

21 kwietnia (środa) o godz. 18:00 zapraszamy na Aukcję Agra Interiors (Sztuka Dawna)

Aukcja Agra Interiors  –  Sztuka Dawna

21 kwietnia 2021, 18:00

Zapraszamy na Aukcję Sztuki Dawnej  – Agra Interiors.

W katalogu znalazło się ponad sześćdziesiąt dzieł sztuki autorstwa m.in.: Henryka Haydena, Jerzego Kossaka, Rafała Malczewskiego, Piotra Michałowskiego, Jana Styki, Feliksa M. Wygrzywalskiego, Eugeniusza Zaka i  innych.

Termin aukcji: 21 kwietnia (środa), 18:00

Dostęp do obiektów:

Ze względu na sytuację w kraju oraz bezpieczeństwo Państwa i nas, obiekty można będzie oglądać w naszej Galerii od 12 kwietnia (poniedziałek) , a także na stronach internetowych oraz w katalogu pdf. Na życzenie doślemy dodatkowe zdjęcia wybranych prac. W tym czasie katalogi drukowane nie będą wydawane, natomiast katalogi w pdf są robione z najwyższą starannością i jakością wymaganym przez klientów i drukarnię.

Odbiór obiektów:

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami odbiór lub wysyłka zakupionych obiektów może być utrudniony. Będziemy starali się realizować wysyłki tam gdzie będą możliwe. W przypadku trudności, zapewniamy Państwa obiektom bezkosztowe przechowanie w naszych magazynach do czasu gdy sytuacja z wysyłkami/dowozem ulegnie normalizacji.

Udział w aukcji (po uprzedniej rejestracji) można wziąć:

Transmisję audio/video z Aukcji (z opóźnieniem ok 30-40s) można będzie oglądać na profilu Agry-Art na Facebooku.Informacje o obiektach i rezerwacjach:

Sztuka Dawna
tel.: (22) 625 06 09, 625 08 08
539 925 097 – Joanna Dziewulska
501 101 473 – Monika Bryl

adres e-mail: agra@agraart.pl

Do wylicytowanej ceny zostanie doliczona opłata aukcyjna (Premium, zawierająca Vat) w wysokości 20% oraz ewentualne inne opłaty (droit de suite, Vat graniczny). Więcej informacji: regulamin.