Kontakt

Agra-Art Spółka Akcyjna
Dom Aukcyjny i Galeria
ul. Wilcza 70
00-670 Warszawa

Szanowni Państwo,

począwszy od 1 czerwca 2020 r. wszystkie nasze galerie są otwarte w standardowych godzinach: w dni powszednie 11-18 (soboty 11-15).

W sprawach wymagających takich jak odbiory / zwroty obiektów, przyjmowanie prac do sprzedaży aukcyjnej – prosimy o wcześniejsze umawianie się telefonicznie lub mailowe z konkretną osobą – listę prezentujemy poniżej.

Ze względu na sytuację w jakiej się wszyscy znajdujemy, w naszej siedzibie zapewniamy Państwu najlepsze standardy ochrony:

  • nasi pracownicy są zabezpieczeni podstawowymi środkami rekomendowanymi przez GIS : maseczkami, rękawiczkami oraz przyłbicami,
  • do Państwa dyspozycji są płyny dezynfekujące,
  • nasza siedziba ma nową, sprawną, mechaniczną wentylację,
  • recepcja wyposażona jest w przezroczystą przegrodę minimalizującą ryzyko zakażenia kropelkowego,
  • wszelkie powierzchnie, które są publicznie dotykane (klamki, poręcze, blaty) są kilka razy dziennie odkażane wirusobójczym płynem.

 

Adres rozliczeniowy (rejestrowy):
ul. Wilcza 55/63
00-679 Warszawa
NIP: 526-18-79-258
KRS: 0000101181

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 11:00 – 18:00
sob. 11:00 – 15:00

Dział Sztuki Dawnej
tel.: +48 22 625 08 08
+48 22 625 06 09

Dział Sztuki Współczesnej
tel.: +48 22 745 10 20
+48 22 745 10 25

email: agra@agraart.pl

www (Pl): https://www.agraart.pl
www (En): https://www.agra-auctions.com

Nasi Specjaliści:

Aukcje i sprzedaż bezpośrednia Sztuki Dawnej:

Anna Jóźwik (601 352 916, anna.jozwik@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny, sprzedaż;
Joanna Dziewulska (539 925 097, joanna@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny;
Grażyna Zielińska (665 400 514, grazyna@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny;

Aukcje i sprzedaż bezpośrednia Sztuki Współczesnej:

Jola Krasuska (607 393 220, jola@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny, sprzedaż;
Marcin Zieliński (539 924 392, marcin_z@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, sprzedaż;
Ewelina Cwetkow (508 825 848, ewelina.cwetkow@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, sprzedaż;

Aukcje i sprzedaż bezpośrednia Sztuki Aktualnej – Agra Art NOVA:

ul. Wilcza 55/63, Warszawa
nova@agraart.pl

Katarzyna Jedynak (501 367 324, katarzyna.jedynak@agraart.pl) – kierownik galerii;
Tomasz Krajewski (502 558 066, tomasz.krajewski@agraart.pl)– przyjęcia, sprzedaż;

Agra-Art Spółka Akcyjna:

Zofia Krajewska-Szukalska – Prezes Zarządu
Konrad Szukalski – Wiceprezes
Rafał Krajewski – Wiceprezes

Anna Jóźwik – Dyrektor Domu Aukcyjnego
Piotr Borkowski – Dyrektor Zarządzający
Jolanta Krasuska – Kierownik Działu Sztuki Współczesnej