Kontakt

Agra-Art Spółka Akcyjna

Sztuka Dawna i Współczesna
ul. Wilcza 70
00-670 Warszawa

Szanowni Państwo,

mając na względzie bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, począwszy od 23 marca 2020 roku, musimy zmienić funkcjonowanie galerii i Domu Aukcyjnego.

Gorąco zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Galeria Agra-Art przy ul. Wilczej 70 będzie działać, jednak w mocno ograniczonym zakresie. Galeria Agra Art NOVA pozostaje zamknięta do odwołania.

W wyjątkowych sprawach wymagających odwiedzin, takich jak odbiory / zwroty obiektów, prosimy o wcześniejsze umawianie się telefonicznie lub mailowe z konkretną osobą.

W sprawach wymagających odwiedzin naszych galerii (Dom Aukcyjny, przy ul.Wilczej 70 oraz Galeria Nova, ul. Wilcza 55/63) takich, jak odbiory / zwroty obiektów, przyjmowanie prac do sprzedaży aukcyjnej, prosimy o wcześniejsze umawianie się telefonicznie lub mailowe z konkretną osobą – listę prezentujemy jest poniżej.

Galerie będą niedostępne dla zwiedzających, z wyjątkiem wizyt wcześniej umówionych telefonicznie.

 

Adres rozliczeniowy:
ul. Wilcza 55/63
00-679 Warszawa
NIP: 526-18-79-258
KRS: 0000101181

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 11:00 – 18:00
sob. 11:00 – 15:00

Dział Sztuki Dawnej
tel.: +48 22 625 08 08
+48 22 625 06 09

Dział Sztuki Współczesnej
tel.: +48 22 745 10 20
+48 22 745 10 25

email: agra@agraart.pl

www (Pl): https://www.agraart.pl
www (En): https://www.agra-auctions.com

Nasi Specjaliści:

Aukcje i sprzedaż bezpośrednia Sztuki Dawnej:

Anna Jóźwik (601 352 916, anna.jozwik@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny, sprzedaż;
Joanna Dziewulska (539 925 097, joanna@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny;
Grażyna Zielińska (665 400 514, grazyna@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny;

Aukcje i sprzedaż bezpośrednia Sztuki Współczesnej:

Jola Krasuska (607 393 220, jola@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny, sprzedaż;
Marcin Zieliński (539 924 392, marcin_z@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, sprzedaż;
Ewelina Cwetkow (508 825 848, ewelina.cwetkow@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, sprzedaż;

Aukcje i sprzedaż bezpośrednia Sztuki Aktualnej – Agra Art NOVA:

ul. Wilcza 55/63, Warszawa
nova@agraart.pl

Katarzyna Jedynak (501 367 324, katarzyna.jedynak@agraart.pl) – kierownik galerii;
Tomasz Krajewski (502 558 066, tomasz.krajewski@agraart.pl)– przyjęcia, sprzedaż;

Agra-Art Spółka Akcyjna:

Zofia Krajewska-Szukalska – Prezes Zarządu
Konrad Szukalski – Wiceprezes
Rafał Krajewski – Wiceprezes

Anna Jóźwik – Dyrektor Domu Aukcyjnego
Piotr Borkowski – Dyrektor Zarządzający
Jolanta Krasuska – Kierownik Działu Sztuki Współczesnej