Yerka – obrazy na zamówienie

Jacek Yerka tworzy również obrazy na zamówienie, proponując kolekcjonerom szereg wstępnych projektów prac.

Proces powstawania skończonego obrazu Yerki jest kilkustopniowy:

1. Idea  – materializuje się po raz pierwszy w formie szybkiego rysunku w szkicowniku Jacka. To taki mocno wymęczony kajet, który zawsze nosi przy sobie.

yerka_szkicownik
szkicownik Jacka Yerki (2015 r)

2. Projekt – czyli rysunek wykonany kredkami, idea jest bardziej rozwinięta i opuszcza kajet, rozpoczynając samodzielne życie.

projekt_wodny_świat
Jacek Yerka – projekt „Wodny świat”

3. Pastel – to taki projekt 2.0. Może funkcjonować jako samodzielne dzieło, lub zostać rozwinięty jeszcze do finalnego obrazu akrylowego.

Jacek Yerka - pastel - "Trzeci dzień stworzenia"

4. Obrazy akrylowe. To już najwyższy stopień wtajemniczenia – malowane farbami akrylowymi na płótnie pozwalają na wyjątkowe dla Yerki potraktowanie szczegółu i barw. To w tego rodzaju obrazach często pojawia się efekt trójwymiarowej przestrzeni.

pomysl_na_weekend

Jak zamówić obraz

Można zamawiać tyko obrazy akrylowe.W dziale nowych projektów można zobaczyć rysunki, na podstawie których powstaną nowe obrazy. Pierwszy etap – to wybranie projektu.

Następnie określamy optymalny rozmiar kompozycji – niektóre obrazy nie mogą być zbyt małe, ponieważ nie wszystkie elementy się zmieszczą, albo nie będą pasować. Cena obrazu uzależniona jest od jego wielkości.

Podsumowując:

1.Termin stworzenia obrazu: do 2 miesięcy.

2. Zaliczka 30% (warunek rozpoczęcia pracy), płatna na konto Agra-Art.

3. Termin rozpoczęcia pracy – w zależności od zaangażowania w inne projekty.

Można rezerwować obrazy na podstawie pokazanych projektów – w przypadku zainteresowania prosimy o mail (jacek@yerka.pl).

Zapraszamy na aukcje Agra-Art, gdzie można znaleźć prace Jacka Yerki z wcześniejszych lat, lub na nasze aukcje internetowe, na których wystawiamy mniejsze formy artysty: rysunki, projekty kredkowe, pastele.