III Aukcja Agra Art NOVA

Zapraszamy na III Aukcję Agra Art NOVA – 22 kwietnia 2020, 19:00 – Cygan, Osiecka, Zdobylak

Mamy przyjemność zaprosić Pańśtwa na III Aukcję Agra Art NOVA, na której wystawiliśmy dzieła młodych, ciekawych artystów tworzących i rozwijających się w XXI wieku, m.in.: Michała Cygana, Dawida Zdobylaka, Anny Osieckiej, Aleksandry Staniarowskiej, Ani Tomickiej, Aleksandry Brodzińskiej, Jakuba Napieraja i wielu innych.Termin aukcji:
22 kwietnia 2020, 19:00
Galeria Agra Art NOVA
ul. Wilcza 55/63
00-679 Warszawa

Aukcja odbędzie się bez publiczności. Udział w aukcji (po uprzedniej rejestracji) można wziąć: 

  • przez telefon,
  • przez Internet licytując live,
  • składając zlecenie do określonej kwoty.

Dostęp do obiektów:

Ze względu na sytuację w kraju oraz bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników, obiekty można będzie oglądać jedynie wirtualnie – na stronach internetowych i naszym fanpagu na facebooku. Na życzenie doślemy dodatkowe zdjęcia wybranych prac. 

Odbiór obiektów:

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami odbiór lub wysyłka zakupionych obiektów może być utrudniony. Będziemy starali się realizować wysyłki tam gdzie będą możliwe. W przypadku trudności, zapewniamy Państwa obiektom bezkosztowe przechowanie w naszych magazynach do czasu gdy sytuacja z wysyłkami/dowozem ulegnie normalizacji.


Informacje o obiektach, katalogach i rezerwacjach:

nova@agraart.pl

501 367 324 – Katarzyna Jedynak
502 558 066 – Tomasz Krajewski

Do wylicytowanej ceny zostanie doliczona opłata aukcyjna (Premium, zawierająca Vat) w wysokości 18%. Więcej informacji w regulaminie