Jak kupować?

Sprzedajemy wysokiej klasy dzieła sztuki poprzez aukcje młotkowe i online, sprzedaż w galeriach stacjonarnych oraz internetowych. Wyszukujemy prace również na zlecenie naszych klientów.

AUKCJE NA SALI

Aby wziąć udział w aukcji należy zarejestrować się podając nam dane osobowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu itp.), co można zrobić poprzez formularz rejestracyjny (uzupełniając go online lub pobierając ze strony) telefonicznie lub u nas w Galerii. 

Każdej aukcji towarzyszy papierowy katalog aukcyjny, który wysyłamy na ok. 2 tygodnie przed aukcją. Całą ofertę można znaleźć również w Internecie. Obrazy wystawiane na aukcję można oglądać na wystawie przedaukcyjnej, która ma miejsce w naszej galerii na ulicy Wilczej 70, a która organizowana jest zwykle 10-14 dni przed aukcją.

W każdej z organizowanych przez nas aukcji udział brać można:
– osobiście,
– przez telefon,
– przez internet,
– składając zlecenie do ustalonej kwoty.

Wystarczy wypełnić prosty formularz wybierając jedną z czterech powyższych opcji lub zadzwonić do nas.

 

GALERIE DZIEŁ SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

Oprócz wystawiania obiektów na aukcji prowadzimy sprzedaż galeryjną. W tym wypadku obiekty mają wprawdzie ustaloną cenę, natomiast istnieje możliwość ich negocjacji. Oferta galeryjna jest dostępna w Internecie (przejdź do strony).AUKCJE ONLINE

Raz w miesiącu organizujemy aukcje internetowe na naszym serwisie https://aukcje.agraart.pl. Wystawiamy tam prace papierowe i grafiki znanych artystów lub obrazy olejne tych mniej znanych. Wszystkie obiekty przechodzą te same procedury weryfikacji autentyczności i oceny stanu zachowania, co dzieła wystawiane na aukcjach młotkowych. Do każdego zakupionego obiektu dołączamy certyfikat autentyczności.