Jak zgłosić obiekt?

Poszukujemy wysokiej klasy dzieł sztuki dawnej i współczesnej na nasze aukcje w 2023 roku.

Na naszych aukcjach sprzedajemy dzieła sztuki dawnej i współczesnej – obrazy olejne, pastele, rysunki, rzeźby, obiekty ze szkła i porcelany.

Jeśli zastanawiają się Państwo, ile wart jest posiadany przez Państwa przedmiot wystarczy zapoznanie się z opisanymi poniżej, trzema, prostymi krokami. Na podstawie udzielonych informacji doradzimy Państwu w jaki sposób najlepiej podejść do sprzedaży obiektu.

By zgłosić dzieło wystarczy:

  1. Poprzez formularz przesłać nam fotografię (przodu i tyłu dzieła)

  2. Dostarczyć podstawowych informacji (wymiary, proweniencja i jakakolwiek posiadana dokumentacja)

  3. Sprawdzić i przesłać nam formularzJeśli są Państwo artystami tworzącymi i chcieliby zgłosić obraz własnego autorstwa lub posiadają obraz młodych artystów prosimy o wypełnienie tego formularza.

W zależności od proponowanego obiektu doradzimy najlepszy sposób jego sprzedaży – czy to na jednej z naszych aukcji stacjonarnych (młotkowych), aukcji internetowych, w galerii online, czy private sales.

Estymację oraz przybliżoną cenę wywoławczą podamy przy obiektach odpowiednich do sprzedaży w Agra Art. Ostateczna wycena zostanie dokonana po oględzinach dzieła przez naszych ekspertów, w porozumieniu z Państwem.

Dlaczego Agra Art?

Dlaczego powinni Państwo powierzyć swoje dzieło właśnie nam? Jako najstarszy dom aukcyjny w Polsce mamy wieloletnie doświadczenie w obrocie dziełami sztuki oraz udokumentowane osiągnięcia aukcyjne.

 Wiarygodność. Cieszymy się zaufaniem i lojalnością naszych klientów.
 Doskonała obsługa. Nasi specjaliści przeprowadzą Państwa przez cały proces aukcyjny.
 Doświadczeni eksperci. Nasze gremium eksperckie składa się z wieloletnich pracowników Muzeum Narodowego.
 Indywidualne podejście. Każde z dzieł potrzebuje odpowiedniego sposobu sprzedaży. Wspólnie z Państwem wybierzemy najkorzystniejsze, dopasowane do Państwa potrzeb rozwiązanie.
 Globalna baza klientów. Działając na rynku od wielu lat stworzyliśmy bazę klientów pochodzących z wielu regionów świata, zainteresowanych rozmaitymi rodzajami sztuki.
 Wykwalifikowany zespół marketingu i PRu. Każda z organizowanych przez nas aukcji promowana jest w social media, gazetach i radiu. Powiadomienia o wydarzeniach wysyłane są do kilkutysięcznej bazy klientów.