Jak licytować i oglądać aukcję live

Chcę tylko oglądać aukcję w internecie

Oglądać aukcję na żywo w sieci można na dwa sposoby:

1. Na portalu Onebid.pl, gdzie widzimy w czasie rzeczywistym ceny, obiekty, cały przebieg aukcji – ale nie jest to video z sali. Nie widzimy aukcjonera na ekranie, ale przebieg aukcji jest w czasie rzeczywistym, nie ma zauważalnego opóźnienia w stosunku do aukcji na sali.

2. Na portalu Facebook – transmisja video i audio.
Uwaga, przy tej transmisji jest opóźnienie (30-60 s.) co WYKLUCZA jednoczesną obserwację aukcji i branie w niej udziału, np. przez telefon.

Wejdź aby oglądać transmisję na Facebooku

Chcę oglądać i licytować przez internet

  • Aby licytować przez internet live na naszych aukcjach stacjonarnych musisz mieć konto w naszym systemie oraz status Vip. Jeżeli już to masz, przejdź na agraart.onebid.pl i tam się zaloguj (link w prawym górnym rogu) używając emaila i hasła podanego przy rejestracji.
    Ważne : używasz emaila (a nie loginu), a przy podawaniu hasła trzeba uważać na małe/duże litery.
  • Jeżeli kiedykolwiek licytowałeś na naszych aukcjach, masz już login i hasłosprawdź swój status tutaj. Być może masz status Vip nadany wcześniej i nie musisz nic robić, tylko się logować i licytować.
  • Jeżeli nie masz statusu Vip – napisz do nas maila (agra@agraart.pl) lub wypełnij i wyślij ten formularz, wybierając opcję „Chcę licytować przez internet”.
  • Jeżeli zapomniałeś hasła, ale pamiętasz login możesz odzyskać hasło na tej stronie.
  • Jeżeli nigdy nie licytowałeś i nie masz konta u nas – zacznij od rejestracji i jego utworzenia – wypełnij ten formularz, przejdź etapy rejestracji i napisz do nas w sprawie statusu Vip.
    Więcej szczegółów i informacji o licytacji live przez internet znajdziesz na stronie: Licytuj Live. W razie problemów przy rejestracji pisz: admin@agraart.pl.

Chcę licytować przez telefon

Aby licytować przez telefon, prosimy o wypełnienie tego formularza. Wybierasz na dole opcję „Będę licytować przez telefon” i podajesz wybrane numery pozycji katalogowych oraz numer pod który będziemy do Ciebie dzwonić.

To my dzwonimy – nasz pracownik najpierw zadzwoni  przed rozpoczęciem aukcji by sprawdzić numer i ewentualnie przypomnieć o licytacji. Następnie będziemy dzwonić już 1 lub 2 pozycje przed wybraną pracą. W trakcie licytacji osoba dzwoniąca będzie przekazywać Twoje oferty na salę Aukcjonerowi, najprawdopodobniej będziesz słyszeć go także w telefonie.

Ważne! – licytacja trwa bardzo szybko, a przekazywanie ofert przez telefon na salę, via osoba pośrednicząca to cenne sekundy – można się spóźnić!  Bardzo prosimy o nie czekanie do ostatniego momentu.

Chcę złożyć zlecenie

Aby złożyć zlecenie wypełniamy formularz z opcją „Chcę złożyć zlecenie” – podajemy numery pozycji oraz  maksymalne kwoty do jakich mamy licytować w Twoim imieniu. Nie znaczy to oczywiście, że zawsze kupisz za swoje maksimum, często kupisz poniżej, ale też nierzadko zdarzy się, że nie kupisz w ogóle, bo ktoś Cię przelicytuje.

Ważne! – pamiętaj, że do wylicytowanej ceny doliczamy dodatkowe opłaty: naszą prowizję, droit de suite itp.