Rejestracja na Aukcję Online ze wsparciem telefonicznym

Rejestracja na Aukcję Online – wsparcie telefoniczne i zlecenia

9 – 16 kwietnia 2020

Aukcja Interiors Online – Sztuka Dawna i Współczesna

Na aukcjach internetowych zwykle uczestnicy sami licytują interesujące ich obiekty. Czasami jednak zdarzy się, że ktoś zapomni, nie ma akurat w czasie finału aukcji dostępu do internetu, albo zapomniał swojego hasła do konta. W takich przypadkach oferujemy pomoc w postaci albo wcześniejszego zlecenia nam limitu kwoty, albo połączenie się w czasie finału aukcji i razem licytowanie wybranego obiektu.

Jak to wygląda? 

Wypełniając formularz wybierz sposób w jaki chcesz uczestniczyć w Aukcji:
– przez telefon,
– składając zlecenie do ustalonej kwoty.

W przypadku zlecenia sprawa jest prosta – licytujemy do zleconego limitu osobnym loginem (agra_zlecenie) przyporządkowanym do Twojego zlecenia.

W przypadku wsparcia telefonicznego – nasz pracownik zadzwoni do Ciebie kilka minut przed finałem aukcji i będzie licytował w Twoim imieniu, wpisując Twoje oferty. Nasza aukcja internetowa ma funkcję przedłużonej licytacji (ext-bid), która polega na tym, że jeżeli ktoś zalicytuje w ostatnich 2 minutach, licytacja automatycznie zostaje przedłużona o 2 minuty. Unikamy w ten sposób sytuacji, gdy aukcja kończy się w określonej godzinie i wszyscy zainteresowani klikają na raz w ostatniej sekundzie.

Nasi pracownicy skontaktują się w celu potwierdzenia rejestracji oraz ewentualnego przesłania dodatkowych informacji i danych.