Licytacja online

Na aukcjach Agry-Art można licytować przez Internet w czasie rzeczywistym razem z salą (Aukcje Live). Każdy, kto korzysta z Internetu – może śledzić jej przebieg, a osoby, które zarejestrowały się w serwisie Agry – bez względu na to gdzie się znajdują – mogą licytować.

Aukcje Live to możliwość udziału w licytacji razem z osobami znajdującymi się na sali aukcyjnej. Wyobraźmy sobie, że jesteśmy podłączeni do internetu i przebywając np. w Szczecinie licytujemy obraz w tym samym momencie, co osoba siedząca na sali aukcyjnej. Obecna technologia stwarza tak komfortowe warunki, że nasza oferta, złożona na naszym komputerze jest w mgnieniu oka przesyłana do komputera na sali aukcyjnej i jest zauważana przez aukcjonera.Przy organizacji aukcji Live współpracujemy z firmą Onebid.pl – operatorem aukcji internetowych. Informacje o tym jak się zarejestrować, złożyć zlecenie, licytować – można znaleźć tutaj.

Mamy nadzieję, że informacje zwarte w formie pytań i odpowiedzi wyjaśnią Państwu istotę aukcji na żywo oraz zachęcą do brania w nich udziału. Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy pisać na adres agra@agraart.pl.