Zgłoś obiekt na aukcję

Poszukujemy wysokiej klasy dzieł sztuki dawnej i współczesnej na nasze aukcje w 2021 roku.

Na naszych aukcjach sprzedajemy dzieła sztuki dawnej i współczesnej – obrazy olejne, pastele, rysunki, rzeźby, obiekty ze szkła i porcelany.

Trudno jest wstawić obraz do Domu Aukcyjnego bez chwili rozmowy, kontaktu oraz obejrzenia obiektu.
Ze względu na sytuację w jakiej się wszyscy znajdujemy, w naszej siedzibie zapewniamy Państwu najlepsze standardy ochrony: [Przeczytaj jak chronimy siebie i klientów…]

  • nasi pracownicy są zabezpieczeni podstawowymi środkami rekomendowanymi przez GIS : maseczkami, rękawiczkami oraz przyłbicami,
  • do Państwa dyspozycji są płyny dezynfekujące,
  • nasza siedziba ma nową, sprawną, mechaniczną wentylację,
  • recepcja wyposażona jest w przezroczystą przegrodę minimalizującą ryzyko zakażenia kropelkowego,
  • wszelkie powierzchnie, które są publicznie dotykane (klamki, poręcze, blaty) są kilka razy dziennie odkażane wirusobójczym płynem.

Możemy również odebrać zgłaszany obiekt z Państwa miejsca zamieszkania.
Nasi pracownicy przyjadą zabezpieczeni w rekomendowane środki (maseczki, przyłbice, rękawiczki), a nasze samochody są regularnie odkażane.

Aby zminimalizować ryzyko, wszelkie ustalenia nie wymagające fizycznego kontaktu możemy przeprowadzić online lub telefonicznie.

Jeśli zastanawiają się Państwo, ile wart jest posiadany przez Państwa przedmiot wystarczy zapoznanie się z opisanymi poniżej, trzema, prostymi krokami. Na podstawie udzielonych informacji doradzimy Państwu w jaki sposób najlepiej podejść do sprzedaży obiektu.

By zgłosić dzieło wystarczy:

  1. Poprzez formularz przesłać nam fotografię (przodu i tyłu dzieła)

  2. Dostarczyć podstawowych informacji (wymiary, proweniencja i jakakolwiek posiadana dokumentacja)

  3. Sprawdzić i przesłać nam formularzJeśli są Państwo artystami tworzącymi i chcieliby zgłosić obraz własnego autorstwa lub posiadają obraz młodych artystów prosimy o wypełnienie tego formularza.

W zależności od proponowanego obiektu doradzimy najlepszy sposób jego sprzedaży – czy to na jednej z naszych aukcji stacjonarnych (młotkowych), aukcji internetowych, w galerii online, czy private sales.

Estymację oraz przybliżoną cenę wywoławczą podamy przy obiektach odpowiednich do sprzedaży w Agra Art. Ostateczna wycena zostanie dokonana po oględzinach dzieła przez naszych ekspertów, w porozumieniu z Państwem.

Dlaczego Agra Art?

Dlaczego powinni Państwo powierzyć swoje dzieło własnie nam? Jako najstarszy dom aukcyjny w Polsce mamy wieloletnie doświadczenie w obrocie dziełami sztuki oraz udokumentowane osiągnięcia aukcyjne.

 

 Wiarygodność. Cieszymy się zaufaniem i lojalnością naszych klientów.
 Doskonała obsługa. Nasi specjaliści przeprowadzą Państwa przez cały proces aukcyjny.
 Doświadczeni eksperci. Nasze gremium eksperckie składa się z historyków sztuki oraz konserwatorów, z których większość ma za sobą pracę w   Muzeach Narodowegych.
 Indywidualne podejście. Każde z dzieł potrzebuje odpowiedniego sposobu sprzedaży. Wspólnie z Państwem wybierzemy najkorzystniejsze, dopasowane do Państwa potrzeb rozwiązanie.
 Globalna baza klientów. Działając na rynku od wielu lat stworzyliśmy bazę klientów pochodzących z wielu regionów świata, zainteresowanych rozmaitymi rodzajami sztuki.
 Wykwalifikowany zespół marketingu i PRu. Każda z organizowanych przez nas aukcji promowana jest w social media, gazetach i radiu. Powiadomienia o wydarzeniach wysyłane są do kilkutysięcznej bazy klientów.