Agra Art x ERCO

Od ponad 30 lat oświetlamy nasze wystawy tematyczne oraz prezentacje oferty aukcyjnej dzięki reflektorom firmy ERCO.

Klienci domu aukcyjnego Agra Art, mają możliwość uzyskania profesjonalnego wsparcia w zakresie doboru oświetlenia, które jakością i bezpieczeństwem odpowiada rozwiązaniom stosowanym w galerii.

Światło, niezależnie od jego źródła, zawsze wpływa na oświetlane przedmioty, powodując na przykład blaknięcie ich kolorów, w miarę upływu czasu.

Wiele dostępnych w handlu źródeł światła, również LED-owych, powoduje przyspieszoną degradację dzieł sztuki. Dlatego muzea oraz domy aukcyjne korzystają ze specjalistycznych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo oświetlanych obrazów.

Wieloletnia współpraca domu aukcyjnego Agra Art z firmą oświetleniową ERCO to gwarancja bezpłatnej konsultacji, oraz możliwość kompleksowego wyposażenia Państwa rezydencji w rozwiązania oświetleniowe gwarantujące bezpieczną i doskonałą prezentację zakupionych dzieł sztuki.

Ostatnie generacje reflektorów, w połączeniu z naszym unikalnym czarnym tłem na ścianach ukazują dzieła sztuki w zupełnie innej, o wiele bogatszej odsłonie. Nasze wystawy tematyczne szczególnie zyskały właśnie dzięki unikalnemu oświetleniu :

Reflektory których używamy, sprawdzają się nie tylko w profesjonalnych wnętrzach galerii czy domu aukcyjnego, ale także w prywatnych domach czy apartamentach.