
Anna Jóźwik
Od 2007 roku związana jest z Domem Aukcyjnym Agra Art, gdzie pełni funkcję dyrektora. Dzięki dogłębnej wiedzy z zakresu historii sztuki oraz wieloletniej praktyce w handlu sztuką, stała się cenionym ekspertem na rynku krajowym i międzynarodowym. Jej kompetencje obejmują także współpracę z kolekcjonerami prywatnymi i instytucjonalnymi, pomoc w tworzeniu spójnych kolekcji oraz organizację prestiżowych aukcji i wydarzeń artystycznych.
Pasjonuje się medytacją, która pomaga osiągać harmonię i wewnętrzny spokój, spacerami po lesie, które przynoszą wyciszenie i inspirację, oraz podróżami, w trakcie których odkrywa różnorodność kulturową i artystyczną świata.

Jolanta Krasuska
Jolanta Krasuska
Historyczka sztuki, absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Od 25 lat związana z Domem Aukcyjnym Agra-Art.
Od 2017 kieruje Działem Sztuki Współczesnej. Współautorka katalogów aukcyjnych, kuratorka wystaw, m.in.: Jacek Yerka. Magiczne światy (2022), Preludium. Wrocławska Kolekcja. Wystawa malarstwa Jerzego Dudy Gracza (2023), Jackiewicz. Gdańsk – Mediolan – Warszawa (2024). Prywatnie miłośniczka gór, marząca o zdobyciu niejednego jeszcze szczytu.

Joanna Dziewulska
Historyczka sztuki, absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Od 2006 r. związana z rynkiem aukcyjnym. Inicjatorka pierwszej polskiej aukcji Street Artu. W latach 2010-2012 współorganizowała Warszawskie Targi Sztuki i targi Bez Tytułu. Od 2013 roku związana z Domem Aukcyjnym Agra-Art, gdzie odpowiada m.in. za weryfikację dzieł sztuki i przygotowanie katalogów aukcyjnych. Prywatnie miłośniczka aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Zarówno jeździectwa i żeglarstwa, jak i ogrodnictwa oraz długich spacerów po lesie.

dr Monika Bryl
Z wykształcenia historyczka sztuki i socjolożka, z zawodu antykwariuszka.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie pracy w domach aukcyjnych. Równolegle z pracą zawodową zajmuje się działalnością naukową oraz popularyzacją wiedzy o kolekcjonerstwie i rynku sztuki. Autorka książki „Rynek sztuki w Polsce. Poradnik dla kolekcjonerów i inwestorów” (wyd. PWN 2016, I miejsce w konkursie Economicus 2017 za najlepszy poradnik ekonomiczno-biznesowy), licznych artykułów na temat rynku sztuki oraz monografii wytwórni brązów Bracia Łopieńscy, których działalność bada od kilkunastu lat.
Kuratorka wystawy “Bracia Łopieńscy – tytani warszawskiego brązownictwa” (Muzeum Woli, 2013). Należy do Stowarzyszenia Historyków Sztuki (SHS) oraz Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich (SAiMP).

Ewelina Cwetkow-Olborska
Historyczka sztuki, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Z rynkiem sztuki związana od 2019 roku. Specjalistka ds. wycen i sprzedaży obiektów w Dziale Sztuki Współczesnej. Szczególnie zainteresowana polską awangardą malarską spod znaku II Grupy Krakowskiej. Współkuratorka wystaw organizowanych w Galerii. W wolnym czasie ogląda kino niezależne, w wakacje – żegluje.